Avalynės taisykla – Gedimino 43

Kodel mes ?

Šiuo metu darosi labai populiaru priduoti batus į batų taisyklą, o ne bandyti taisyti patiems. Pirma, kaip mes jau minėjome, tokių paslaugų, kaip batų taisymas, Vilniuje siūlo daugybė įvairių taisyklų, dirbtuvių, kurios varžosi tarpusavyje dėl klientų ir nuolat mažina kainas, nuo ko nukenčia ir paslaugų kokybė. Antra, bandymas taisyti batus savo jėgomis gali tik pakenkti batams. Tai ypač pasakytina apie brangiai kainuojančius, prabangius modelius, kurių taisymas turėtų būti atliekamas tik meistrų, turinčių didelę panašaus darbo patirtį.

Optimalus sprendimas – kreiptis į mus. Jūs gausite priimtiną kainą, už kokybišką paslaugą. Jūsų avalynė bus kaip nauja. Jei negalite laukti, mes esame pasiruošę atlikti skubų batų taisymą. Tai kainuos šiek tiek brangiau, tačiau po pusvalandžio, galėsite pasiimti savo mėgiamus batus jau sutaisytus kvalifikuoto meistro. Pas mus išskirtinai dirba tik savo srities profesionalai. Šie meistrai sugeba ne tik sutaisyti jūsų batus ar grąžinti seniems batams jų pradinę išvaizdą, bet ir susitvarkyti su, bet kokiu, net ir labiausiai monotonišku ar nuobodžiu darbu.

Iš daugybė dirbtuvių, siūlančių batų taisymą, mes užimame vieną iš pirmųjų vietų Vilniuje. Kaip ir pridera, konkurencija dėl teisės taisyti kliento avalynę verčia gerinti aptarnavimo kokybę. Mes išskirtinai naudojame tik šiuolaikiškas priemones ir moderniausia įranga. O medžiagos, naudojamos avalynė taisymo procese yra ilgalaikės ir importuojamos iš Prancūzijos, Italijos ir Ispanijos. Pas mus galite užsisakyti taisymo ar atnaujinimo paslaugas, bet kokio tipo ir sudėtingumo avalynei. Mes priimame taisyti vyrišką, moterišką, elitinę ir vaikišką avalynę. Visi darbai yra atliekami profesionalių, patyrusių meistrų. Kokybė atitinka Europos standartų nustatytus reikalavimus. Klientas gauna atlikto užsakymo garantiją.

Speciali įranga, plius pažangios technologijos leidžia užtikrinti net ir patiems reikliausiems mūsų klientams, kokybišką avalynės taisymą, kad ir kokio sudėtingumo užduotis bebūtų. Jei jums reikalingas prabangios avalynės taisymas, nedvejodami kreipkitės į mus. Avalynės taisymui naudojame aukštos kokybės medžiagas. Be to, pas mus galite gauti tiesioginį batų taisymą, pakeisti arba atstatyti nusidėvėjusias jų dalis, taip pat bet kuriuo jums patogiu metu galite gauti išsamią, kompetentingą konsultaciją jums rūpinčiais klausimais, susijusiais su sezonine avalynės priežiūra ir saugojimu. Pavyzdžiui, batai, pagaminti iš retų rūšių odos, – ungurių ar pitonų, reikalauja ypatingos priežiūros, apie kurią mes jums ir papasakosime.

Susitaisius pas mus batus, prašome nepamiršti, kad būtina juos išlaikyti optimalios būklės, rūpintis jais kiekvieną dieną.